Ottelut ja turnaukset

Maalipörssi

Pallokissat - JyPK 14.4.2018

Silja Line Invitation Cup 16.-18.22018 Pajulahti

  • 16.2. 19:20 Pallokissat - FC Wasa yj, 3-2 (Anni 3x) YouTube
  • 17.2. 8:30 ONS - Pallokissat, 3-1 (Aada)
  • 17.2. 13:10 EBK - Pallokissat, 3-0
  • 17.2. 17:50 Pallokissat - TP-47, 1-2 (Anni)
  • 18.2. 12:10 NJS - Pallokissat, 6-1 (Aada)

OGC 2018, C15, 2 x 20min

  • 12.1.2018 13:20 Pallokissat - TP-47  2-0 (Katariina, Iiris)
  • 12.1.2018 16:40 FC Wasa yj - Pallokissat  0-3 (Anniina, Anni 2)
  • 13.1.2018 16:20 Pallokissat - FC Honka Akatemia 0-0
  • 14.1.2018 9:40 Pallokissat - ONS 0-0, rp 1-3 (Ronja)
  • 14.1.2018 13:50 loppuottelu: ONS - HJK 0-1
  • 14.1.2018 14:40 pronssiottelu: Pallokissat - FC Wasa yj 1-0 (Anni)

Tulospalvelu ja Live

Harjoitusottelut

  • 2.11.2017 Pallokissat - Itä United, 2-4 (Anni, Johanna)
  • 2.11.2017 Itä United - Pallokissat, 4-6 (Venla, Anni x4, Johanna)
  • 28.11.2017 Pallokissat - Itä United, 2-0 (Ida, Anna-Stina)
  • 28.11.2017 Itä United - Pallokissat, 3-4 (Anna-Stina x2, Anni, Katariina)
  • 3.12.2017 JyPK B16 - Pallokissat B/2, 6-2 (Anna-Stina, Anni)
  • 16.12.2017 KuPS D13 - Pallokissat, 14-0
  • 21.1.2018 Klubi-36 - Pallokissat, 4-3 (Anniina, Siiri, Anni)
  • 28.1.2018 Pallokissat B/2 - KuPS D13, 3-4 (Anni x2, Salla)
  • 4.2.2018 Klubi-36 - Pallokissat-03/04,  7-1 (Anni)
  • 8.2.2018 Pallokissat - KuPS C14 keltainen, 2-5 (Anna-Stina, Anniina)
  • 17.3.2018 Pallokissat - KuPS D13 0-5
  • 25.3.2018 Pallokkissat - Klubi-36 B18 2-5 (Katariina x2)
  • 30.3.2018 Pallokkissat - FC Hertta B18 6-2 (Anni x2, Anniina, Venla, Mette)

Tulevia tapahtumia

  • 28.10.2017 Itä-Suomen Piirin taitokisat, tulokset
  • 2.11.2017 Helmaripäivät (-03), info
  • 10.-11.11.2017 Aluejoukkueleiri
  • 28.11.2017 Helmaripäivät (-03)
  • 2.-3.12.2017 Valtakunnalliset taitokilpailut Oulussa
  • 15.-17.12.2017 Aluejoukkueleiri
  • 6.1.2018 Helmariturnaus, Kuusankoski
  • 12.-14.1.2018 OGC, Oulu
  • 16.-18.2.2018 Pajulahti, kutsuturnaus
  • 18.-21.4.2018 Aluejoukkue (-02) turnaus, Eerikkilä
  • 17.-20.6.2018 Helmariturnaus (-03), Eerikkilä
  • 26.-29.7.2018 Laura Kalmari- lopputurnaus, Kuopio
  • 27.10.2018 Itä-Suomen Piirin taitokisat